Google Street View, Rekomendowany Fotograf Google - Rekomendowany Fotograf Google Street View | fotografia wnętrz i nieruchomości | wirtualny spacer Łódź - Warszawa

Przejdź do treści

CO TO JEST STREET VIEW TRUSTED?


Street View w Mapach Google ( nazywany inaczej: Wirtualny Spacer Google albo Zdjęcia Firmowe Google ) to nowatorskie narzędzie marketingowe, za pomocą którego przyciągniesz większą ilość klientów indywidualnych, grupowych oraz biznesowych, pochwalisz się Swoją firmą, jej wystrojem i wyjątkowymi atutami. Profesjonalnie wykonany wirtualny spacer tworzony jest ze zdjęć panoramicznych wykonanych w technice HDR z wykorzystaniem technologii Street View. To proste rozwiązanie ukaże wnętrze Twojej firmy w internecie, również na smartfonach oraz tabletach. Jest to fenomenalny sposób na zaprezentowanie Twojego biznesu na całym świecie. Wzbogać obecność Swojego biznesu o profesjonalne zdjęcia wnętrz w wynikach wyszukiwania Google, Google Maps oraz Google+. Wyróżnij się i zaproś do siebie, najpierw wirtualnie, Twoich potencjalnych klientów.

KORZYŚCI, DLACZEGO STREET VIEW?


Dzięki Street View w Mapach Google zwiększysz widoczność Swojego biznesu w wyszukiwarce Google, Mapach Google oraz na stronach Google+. Zdjęcia oraz linki do stron firmowych pojawiają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania robiąc już na wstępie pozytywne wrażenie. Osoba poszukująca zobaczy także miniaturę zdjęcia z napisem 'zobacz wnętrze' po naciśnięciu którego w tej samej chwili rozpocznie wirtualne zwiedzanie Twojej firmy. Potencjalny klient będzie mógł odwiedzić Twoją firmę będąc w domu, biurze, siedząc przed ekranem komputera, jak również korzystając ze swojego smartfona lub tabletu. Możesz także wirtualny spacer umieścić na swojej stronie www oraz na Facebook'owym Fanpage.
                      ZAPYTAJ - ZAMÓWJAKIE KOSZTY, CO OTRZYMAM W ZAMIAN?

Koszty uzależnione są od wielkości Twojej firmy i jest to opłata jednorazowa - zero abonamentu. Wszystkie wykonane zdjęcia stają się Twoją własnością. Twoja strona na portalu Google+ oraz pozostałe Twoje wpisy będą zoptymalizowane pod kątem lepszych pozycji w przypisanych kategoriach Google Maps. Będziesz również wyróżniony dzięki rozszerzonym wynikom wyszukiwania w najpotężniejszej wyszukiwarce internetowej - Google. PAMIĘTAJ! Street View oraz profesjonalne zdjęcia znacząco wydłużą czas, jaki internauci poświęcą Twojej firmie, co sprawi że będziesz bardziej zapamiętany niż Twoja konkurencja.


Wykonuję zlecenia na terenie woj. łódzkiego (Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Pabianice, Zgierz, Radomsko, Wieluń, Sieradz, Łask) jak również innych większych miastach (Warszawa, Wrocław, Poznań, Częstochowa, Kielce, Radom, Toruń, Bydgoszcz).

PRZYKŁADOWE REALIZACJE GOOGLE STREET VIEW

ZDJĘCIA STATYCZNE DO GOOGLE STREET VIEW

Wróć do spisu treści